O mně

Kateřina Andrée, svatební koordinátorka, event manažer

Plánování a organizace svateb, večírků a oslav

Typing on a Laptop

Plánování a organizování miluji od malička. Vzpomínám si, jak jsem věčně nutila bratrance a sestřenici k pořádání různých představení a výstavek pro naše rodiče. V dospělosti mě však vůbec nenapadlo, že bych se tomu mohla věnovat profesionálně, proto jsem se po škole vydala neutrální cestou. Jako administrativní pracovnice jsem sice mohla uplatnit svoji preciznost, organizační talent a spolehlivost, ale pro kreativitu už tolik prostoru nebylo. Tu jsem využívala jen při zařizování rodinných oslav a aktivit pro děti.

 

Moje nespokojenost sílila, až vykrystalizovala v rozhodnutí změnit svou profesní dráhu.

V posledním zaměstnání jsem se podílela na organizování vzdělávacích kurzů, přednášek a veletrhu a probudil se ve mě ten starý známý pocit - nadšení z plánování a pořádání akcí, které ostatní potěší. Také jsem si uvědomila, že se můžu dále vzdělávat a mít tak kariéru jen ve svých rukách. Absolvovala jsem rekvalifikační kurz Event manager a hned poté kurz Svatební koordinátorky u Wedding Academy Fields.

 

A teď jsem tady.

 

Nemám v plánu být “event machine" a chlubit se množstvím. Chci dělat eventy, které mají nápad a styl, které účastníky zaujmou a pohltí. Pořádat akce, ze kterých budou lidé odcházet nadšeni. Organizovat svatby tak, aby jediné pocity snoubenců/novomanželů byly štěstí a radost z jejich velkého dne. A jestli se něčím chlubit, tak jedině dobrými recenzemi.

 

Fungující spolupráce je z velké části založena na vzájemných sympatiích a porozumění. Koordinátor a klient musí být naladěni na stejnou vlnu. Potkejme se nezávazně u kávy a zjistěme, jestli se potkáme i vlnově!  

Kateřina Andrée, svatební koordinátorka, event manažer ​ Plánování a organizace svateb, večírků a oslav
Kateřina Andrée, svatební koordinátorka, event manažer ​ Plánování a organizace svateb, večírků a oslav