top of page

O mně

Kateřina Andrée, svatební koordinátorka, event manažer

Plánování a organizace svateb, večírků a oslav

Katka Andrée.jpg

Plánování a organizování miluji od malička. Vzpomínám si, jak jsem věčně nutila bratrance a sestřenici k pořádání různých představení a akcí pro naše rodiče. Vůbec mě ale nenapadlo, že bych se tomu mohla v dospělosti věnovat profesionálně, proto jsem se po škole vydala neutrální cestou. Jako administrativní pracovnice jsem sice mohla uplatnit svoji preciznost, organizační talent a spolehlivost, ale pro kreativitu už tolik prostoru nebylo. Tu jsem využívala jen při zařizování rodinných oslav a aktivit pro děti.

V posledním zaměstnání jsem se podílela na organizování vzdělávacích kurzů, přednášek a veletrhu a probudil se ve mě ten starý známý pocit - nadšení z plánování a pořádání akcí, které ostatní potěší. Taky jsem si uvědomila, že se můžu dále vzdělávat a mít tak kariéru jen ve svých rukách. Absolvovala jsem rekvalifikační kurz Event manager a hned poté kurz Svatební koordinátorky u Wedding Academy Fields.

A teď jsem tady.

Chci dělat eventy, které mají nápad a styl, které účastníky zaujmou a pobaví. Organizovat svatby tak, aby jediné emoce snoubenců/novomanželů byly štěstí a radost. A pokud někdo stojí o texty svatební i nesvatební, jsem také k dispozici. Copywriter je totiž mé druhé jméno.

 

O (ne)postradatelnosti svatební koordinátorky toho bylo napsáno už hodně. Nebudu nikoho přesvědčovat, že se beze mě neobejdou. Jsem tady pro ty, které všechno to plánování a zařizování tolik nebaví nebo na to nemají čas. Zkoordinuji den D těm, kteří chtějí ušetřit starostí maminky i kamarádky, aby si to mohly pořádně užít. 

Pojďme se nezávazně potkat u kávy, ať zjistíme, jestli jsme naladěni stejně!  

Kateřina Andrée, svatební koordinátorka, event manažer ​ Plánování a organizace svateb, večírků a oslav
Kateřina Andrée, svatební koordinátorka, event manažer ​ Plánování a organizace svateb, večírků a oslav
bottom of page