top of page

Svatba na zámku: Editorial, který nebyl jen naoko

Na začátku nebylo slovo, ale nápad. Idea nafotit editorial, který nám, svatebním dodavatelům, i snoubencům pomůže objevit nová spojenectví a možnosti. Jak takový editorial vzniká, co přinesl konkrétně mně a že to nakonec nebylo jenom jako, si přečtěte právě teď.

Ale než se začtete, musím upozornit, že jde čistě o můj vlastní pohled, který se nemusí shodovat s názorem ostatních zúčastněných.


Zámek Kozel v jedné z hlavních rolí

Když mě Zuzka z F&H wedding přizvala ke spolupráci, byla jsem nadšená. Takové akce přináší čerstvý vítr, který obohatí naši práci ve prospěch budoucích snoubenců. Navíc mě zaujalo místo konání. Zhruba před patnácti lety byl zámek Kozel hodně IN. Kdo z blízkého i vzdálenějšího okolí neměl svatbu v kapli na Kozlu, jakoby ji ani neměl. Postupně však začal narůstat trend netradičních svatebních míst, venkovních obřadů a boho stylu. Co však mnozí nezjistili, je, že i zámek Kozel dokáže uspokojit takové poptávky, když si vyberete správné dodavatele. Tento editorial to podle mě dokazuje.

Dekorace: Designpárty, květiny: Celeste Flowers, macramé: Míša Barcabová


Kdo do toho půjde s námi?

Prvním krokem bylo dát dohromady dodavatele, kteří jsou ochotni strávit jedno odpoledne „nevýdělečně“, kterým nevadí věnovat čas a napřít energii do sebeprezentace a networkingu. Není to tak lehké, jak by se mohlo zdát, ale podařilo se. V článku najdete na všechny tyto báječné lidičky odkazy.


Chceme vidět lásku

Tak znělo naše heslo při shánění modelů a modelek. Nechtěli jsme totiž profesionály, ale skutečné partnery, kteří atmosféru naplní upřímnými city. A tady přišlo parádní překvapení - jeden z párů se rozhodl vzít doopravdy. Rázem bylo postaráno i o další emoce a celá akce získala úplně jiný nádech.

Foto: Petra Šebestová, květiny: Celeste Flowers, šaty: Nuance Plzeň


Jak vzniká editorial

Úplně stejně, jako opravdová svatba (i když tady jedna také byla 😉). Všechno musí být dokonale naplánované a zorganizované. Každý se činí na maximum, jen v trochu bojovějších podmínkách a v tomto případě hned třikrát. Slovy klasika: „Je to sice dál, ale zato horší cesta.Proto přede všemi klobouk dolů.


Mrkněte na zákulisní fotky a profesionály v akci:


Zleva doprava: příprava nevěsty Dominiky by Lenka Bendová MUAH, příprava nevěsty Lenky by Věra Jindrová – Lazebnice z ráje, výběr prstenu Dalloo pro nevěstu Lenku.


Fotografky při práci: v bílém triku Petra Šebestová, v zelených šatech Juliána Königová.


Jak editorial dopadl

Za mě šlo o skvělou spolupráci s perfektními výsledky, o nové zážitky a zkušenosti. Ujistila jsem se, že zámek Kozel můžu s klidem doporučovat, protože téměř každá nevěsta si tady najde to své místečko. Navíc zaměstnanci jsou ochotní a vstřícní.

Vznikly 3 různé obrazy (typy svateb) + jeden bonus, které teď můžete posoudit sami.


Klasická zámecká svatba

Když už jsme byli na zámku, nemohli jsme toto téma vynechat. Romantika, vznešenost a elegance je tady.

Foto: Petra Šebestová


Foto: Juliána Königová


Na zámeckém obraze se podíleli:

Rustikální/extravagantní svatba

Výrazné barvy, venkovní obřad, věneček do vlasů, ženich bez saka. Podívejte se sami, jaký styl zvolil pár č.2 pro svou skutečnou svatbu.

Foto: Juliána Königová


Foto: Petra Šebestová


Na obraze extravagance se podíleli:

Boho svatba

Naprostá uvolněnost, svoboda a pohoda - v takovém duchu se nesla svatba číslo 3. Bohémský styl na plné pecky.

Foto: Juliána Königová


Na obraze boho se podíleli:

Tento pár - Lenka a Vítek - jsou partnery nejen životními, ale i pracovními. Malý kvíz pro vás: poznáte z fotky, jak se jejich společný projekt jmenuje?

Kdo pečlivě četl všechny předchozí řádky, už ví, že jde o Celeste Flowers.

Foto: Petra Šebestová


Bonus: Princezna

Vracíme se k zámeckému tématu, kde figuruje tentokrát pouze nevěsta - modelka Sabina v šatech ze salonu T&M a s čelenkou od Maddam šperky.

Účes: Lenka Bendová MUAH

Foto zleva doprava: Petra Šebestová, Juliána Königová


Svatba na zámku má pokračování

Zuzka z F&H wedding nevybrala zámek Kozel jen tak. Důvod byl ten, že 25. září 2022 zde bude pořádat skvělou akci Svatba na zámku aneb Láska prochází žaludkem. Tak s kým se tam potkáme?
81 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page