top of page
Plánování a koordinace svateb Plzeň Svatební koordinátorka Plzeň
Rozlučky a předsvatební akce

Chcete se rozloučit se svobodou stylově? Jde to i jinak, než jen “pařbou” s přáteli. Přejete si seznámit rodiny ještě před dnem D? Pozvěte je na večeři, piknik nebo jinou společnou akci. Vše ráda zařídím a vaší jedinou starostí bude si to užít.

Plánování a koordinace svateb Plzeň Svatební koordinátorka Plzeň

Nemusíte být princezna, abyste měla pohádkovou svatbu. Společně naplánujeme nezapomenutelnou událost, ale starosti necháte na mě. Ve svatební den se jako princezna cítit budete - obletovaná princezna, bez kruhů pod očima z předsvatebního stresu.

Chci přípravy bez stresu

Plánování a koordinace svateb Plzeň Svatební koordinátorka Plzeň
Koordinace svatebního dne

Dokonalý svatební den potřebuje dokonalý plán. A také někoho, kdo bude běh událostí podle plánu korigovat a řešit případný nesoulad. Od toho jsem tady já, takže vaše maminka i kamarádky si mohou svatbu užít naplno. 

Plánování a koordinace svateb Plzeň Svatební koordinátorka Plzeň
svatby s dětmi

Dětské nápady a radosti na svatbě většinou přidělají starosti. Aby nevběhli pod nohy číšníkovi s plnou náručí nádobí, ale zároveň nemuseli sedět znudeně u stolu, to chce promyšlený dětský program. A já vám ho zajistím.

Eko a bio svatba v Čechách Andree Events Plánování a koordinace svateb Plzeň
boho svatby

Znáte recept na boho svatbu? Neotřelost, přirozená krása, lehkost, uvolněná atmosféra, příroda... Probereme spolu všechny možné i nemožné ingredience a pak namícháme složení přesně podle vašeho gusta. A může být i BIO.

Symbolické obřady a svatby koordinátorka Andree Events Plzeň
symbolické svatby

Tento obřad sice nemá právní platnost, ale dát si slib před rodinou a přáteli je úžasné a emotivní i bez přítomnosti úřední osoby. Oblíbený je také „dvojboj“ – jeden den právoplatný obřad jen se svědky, druhý pak svatba přesně podle vašich představ a bez povinných formalit.  

Plánování a koordinace svateb Plzeň
Svatební koordinátorka Plzeň

bottom of page