Rozlučky a předsvatební akce

Chcete se rozloučit se svobodou stylově? Jde to i jinak, než jen “pařbou” s přáteli. Přejete si seznámit rodiny ještě před dnem D? Pozvěte je na večeři, piknik nebo jinou společnou akci. Vše ráda zařídím a vaší jedinou starostí bude si to užít.

Nemusíte být princezna, abyste měla pohádkovou svatbu. Společně naplánujeme nezapomenutelnou událost, ale starosti necháte na mě. Ve svatební den se jako princezna cítit budete - obletovaná princezna, bez kruhů pod očima z předsvatebního stresu.

Více informací

Koordinace svatebního dne

Dokonalý svatební den potřebuje dokonalý plán. A také někoho, kdo bude běh událostí podle plánu korigovat a řešit případný nesoulad. Od toho jsem tady já, takže vaše maminka i kamarádky si mohou svatbu užít naplno. 

svatby s dětmi

Dětské nápady a radosti na svatbě většinou přidělají starosti. Aby nevběhli pod nohy číšníkovi s plnou náručí nádobí, ale zároveň nemuseli sedět znudeně u stolu, to chce promyšlený dětský program. A já vám ho zajistím.

bio a eko svatby

Znáte recept na ekologickou svatbu? Obřad i hostina na jednom místě, sezónní a lokální potraviny, design z EKO surovin... Probereme spolu dostupné ingredience a pak namícháme složení přesně podle vašeho gusta. Samozřejmě BIO.

symbolické svatby

Tento obřad sice nemá právní platnost, krásnému prožitku to však na síle neubírá. Dát si slib před rodinou a přáteli je úžasné a emotivní i bez přítomnosti úřední osoby.

Plánování a koordinace svateb Plzeň

Svatební koordinátorka Plzeň